Prodej náhradních dílů na auta, motocykly i jízdní kola zajistí DOLMEN s.r.o.

0
79

V případě, že vlastníme osobní automobil, užitkový vůz, motocykl nebo jízdní kolo, s velkou pravděpodobností budeme dříve či později potřebovat adekvátní náhradní díl. Již od roku 1993 prodává vybrané náhradní autodíly pro osobní vozy většiny značek společnost DOLMEN s.r.o., a to včetně značek vozů z USA (Evropské verze), Japonska a Koreje. Od roku 2000 jsou v nabídce i autodíly pro vozidla značky Škoda.

Proč nakupovat u DOLMEN s.r.o.

Jistě budete se službami společnosti DOLMEN s.r.o. spokojeni, jako spousta zákazníků před vámi, kteří se zde rádi vrací. Důvodů je mnoho, k těm hlavním patří, že mají běžné autodíly skladem a ostatní je možné objednat. Stačí napsat nebo zatelefonovat, vše jde rychle, ráz naráz. Stálým zákazníkům společnost dokonce zaváží zboží ZDARMA. Náhradní díly si můžete osobně prohlédnout v prodejně na adrese 5. května 10, Golčův Jeníkov.

Vše na jednom místě

Velmi praktické je, když můžeme co nejvíce náhradních dílů koupit na jednom místě. To zde můžete využít. Kromě náhradních dílů na osobní a užitkové vozy můžete vybírat i motorové oleje, pneumatiky a autodoplňky. Sortiment motocyklových dílů je bohatý, a pokud nějaký chybí, rádi vám jej objednají. I cyklisté si přijdou na své. Kromě náhradních dílů na kolo zde koupíte i pneumatiky a náhradní duše.

Koupit v e-shopu na aci.cz můžete i automobilové nářadí firmy YATO. Za akční cenu je teď k dostání např. maznice páková na vazelínu YATO cm3 kartuš.

Pro sebe i své blízké můžete koupit i potřeby pro detailing a čistění. Např. sadu šesti extra jemných detailingových utěrek z mikrovlákna, OXFORD, pytel na detailingové vybavení a kosmetiku, sadu detailingových štětečků OXFORD…

Nezbývá než podívat se na autodilydolmen.cz, kontaktovat společnost a koupit si náhradní díly na auta, moto i kola. Budete jistě spokojeni.

Předchozí článekInstalatérství Voneš vám pomůže i s topenářskými a zednickými pracemi
Další článekFotogalerie: Kam v Brně za italskou kuchyní?