Instalatérství Voneš vám pomůže i s topenářskými a zednickými pracemi

0
89
smiling handsome plumber standing with crossed arms and looking at camera in kitchen

Jestliže bydlíte v Českých Budějovicích nebo poblíž nich, a potřebujete kvalitního instalatéra, můžete se obrátit na společnost pana Michala Voneše. Instalatérství Voneš můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu na tel. č. +420 721 823 545 nebo e-mailem na michal.vones@seznam.cz.

Služby, které můžete poptávat

Instalatér, pan Michal Voneš, provádí kompletní instalatérské, topenářské i zednické práce po celých Českých Budějovicích i v jejich okolí. On i jeho spolupracovníci jsou profesionálové, kteří rozumí svému řemeslu. Jen díky tomu jsou plně schopni dodat všem zákazníkům komplexní realizaci objednávky. Své služby nabízí zájemcům jak ve velkých objektech, tak v menších domech. Ať už jde o zajištění rozvodů vody, přestavbu, renovaci či rozšíření aktuálních rozvodů, vše z toho je možné. Nabízí i možnost individuálních instalatérských prací dle přání a potřeb klientů.

Poptávat tedy můžete:

  • Instalatérské práce,
  • Topenářské práce,
  • Rozvody vody a topení,
  • Rekonstrukce bytových jader,
  • Zednické a obkladačské práce,
  • Plynařské práce.

Na webových stránkách instalaterstvi-vones.cz můžete zadat vaši poptávku. Formulář, který můžete k tomuto účelu využít, najdete ve spodní části stránky. Stačí uvést vaše jméno, e-mailovou adresu a zprávu, v níž stručně popište, oč máte zájem. Pan Voneš se s vámi spojí a společně se domluvíte na možnostech realizace.

Pokud nejste stále rozhodnuti, zda je topenář, instalatér a zedník v jednom, pan Voneš tím, koho chcete oslovit s vaší poptávkou, podívejte se na hodnocení, které jeho firma získala. Sice zatím hodnotili dva zákazníci, ale firma získala pět hvězd z pěti možných. Lidé byli spokojeni, a to je hlavní. Jestliže se na pana Voneše obrátíte, uvidíte, že i vy budete s jeho přístupem, ale především výsledky, znalostmi, radami a zkušenostmi nadmíru spokojeni.

Předchozí článekJednoduchý tip, jak na fotky a videa v profesionální kvalitě s nejlepším fotomobilem současnosti
Další článekProdej náhradních dílů na auta, motocykly i jízdní kola zajistí DOLMEN s.r.o.