Opravy deformací na karosériích vozidel – obraťte se na zkušené profesionály

0
205

Deformace na karosérii vozidla se mohou objevit kdykoliv, za jejich vznikem totiž mnohdy stojí různé faktory. Důležitou otázkou však není, jak škoda vznikla, ovšem jak ji opravit. Pro takové případy se hodí využít služeb profesionálů, kteří pro opravy deformací na karosériích vozidel využívají technologii PDR.

Deformace karosérie

Stačí chvilka nepozornosti či trocha neštěstí a poškození karosérie je na světě. Nejčastěji se jedená o bezohledné otevření dveří, neopatrné parkování či případně vandalismus, který stojí i za většími škodami. Někdy však problémem může být také počasí – ať už začnou padat kroupy, kaštany, sveze se sníh ze střechy domu či vlivem větru spadne větev. Okolnosti mohou být různé, řešení však vždy zůstává stejné. Opravy deformací na karosériích vozidel si žádají profesionála.

Technologie PDR

Technologie PDR je specifická svými vlastnostmi, v mnoha ohledech nabízí výhody oproti konvenčním způsobům opravy. Hlavní kouzlo spočívá v průběhu opravy. Využívány jsou různé nástroje, přičemž oprava probíhá za studena. Díky tomu není narušen ani poškozen původní lak. Nijak se tak nesnižuje hodnota vozidla, tato technologie se hodí i pro nová auta, u kterých je žádoucí neztratit záruku či případně hodnotu auta.

Další výhody

Kromě té hlavní výhody nabízí technologie PDR i řadu dalších plusů. Oprava deformace tímto způsobem zabere velmi krátký čas – u drobných deformací pouhých 60 minut, u větších se pak potřebná doba může protáhnout na pár hodin. Jedná se o velmi levnou opravu, servis navíc spolupracuje s několika pojišťovnami. Nemusíte si tak dělat těžkou hlavu, vaše karoserie může snadno vypadat jako nová.

Poctivá a spolehlivá oprava karosérie je velmi důležitá, různé deformace totiž vznikají poměrně snadno. S technologií PDR už vás však nemusí trápit.

Předchozí článekZraněný Greif má dočasnou náhradu, Mallorcu posílil brankář z PSG
Další článekStrojové vidění: Realizace komplexního řešení pro kamerovou kontrolu kvality