Novinka Holosun 507COMP: čím zaujme?

0
23

Jednou z dlouho očekávaných novinek roku 2023 je bezesporu kolimátor Holosun 507COMP. Dostupný přitom bude v řadě Classic a Elite. Zajímá vás, co bude pro jednotlivé modely charakteristické?

Pro jaké zbraně je tento kolimátor určen?

Kolimátor Holosun 507COMP najde uplatnění zejména u competition pistolí a dlouhých zbraní. Jeho rozměry činí příjemných 4,57 × 3,3 × 3,3 cm, přičemž jeho sklo disponuje rozměry 2,79 × 2,2 cm.

Zbrusu nový systém přepínatelné osnovy

Zajímavou vychytávkou těchto kolimátorů je rozhodně zbrusu nový systém přepínatelné osnovy, který Holosun vyvinul speciálně pro závodní střelce. Osnova nabízí tečku 2 MOA. Dále si může střelec na základě své disciplíny zvolit 8, 20, 32MOA kroužek + kombinaci s tečkou 2 MOA.

Jak na instalaci kolimátoru

Holosun pro instalaci pistolových kolimátorů aktuálně využívá 3 platformy. U tohoto kolimátoru se přitom setkáte s osvědčeným RMR systémem, který je dostupný pro každou FULLsize pistoli. Pomocí montážní destičky poté bude možné kolimátor instalovat prakticky na cokoliv, co disponuje railem Picatinny/Weaver.

Jak je to s dostupností a cenou?

Plánovaná dostupnost kolimátoru je od května 2023. Cena varianty Classic bude v předprodeji činit 11 390 Kč, variantu Elite poté seženete za 12 990 Kč. 

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz

Předchozí článekPři manipulaci se vzduchovkou dodržujte pravidla bezpečnosti
Další článekVíte, co je kreatin, jak funguje a jak ovlivňuje vaše zdraví?