Jak se zdokonalit v rybaření

0
166

Existuje mnoho způsobů, jak se zdokonalit v rybaření. Cvičte nové techniky, vyzkoušejte nové rybářské pruty, házejte nové návnady na ryby, sledujte nová videa o rybařině, čtěte rybářské časopisy.

Než začne rybářská sezóna, cvičte si vázání háčků, abyste se u vody nezdržovali. Správné uzlíky jsou při rybařině důležitější než cokoliv jiného. Záleží na nich v podstatě i to, zda se vám podaří vytáhnout rybu anebo to, zda bude váš podběrák zet prázdnotou.

Scházejte se s ostatními rybáři. Samozřejmě při dodržení protiepidemických opatření. Můžete si nejen vyměnit zkušenosti, ale zkušení rybáři vám poradí při výběru rybářského vybavení.

Také si můžete vyměnit zkušenosti, jaké návnady fungují, kam jezdit na rybolov. Někdy je výběr místa na rybaření polovičním úspěchem. Můžete sedět hodiny u rybníka a nic nechytit, ale když si vzájemně dáte tipy na místa, uvidíte, že se vám v nadcházející sezóně bude dařit.

Před začátkem jarní sezóny si zkontrolujte, zda máte rybářské vybavení v pořádku. Staré jídlo, návnady a použité háčky vyhoďte. Nechte si seřídit navijáky, zkontrolujte, zda máte navázaný správný a dostatečně dlouhý vlasec. Udělejte si pořádek v krabičkách a v tašce na ryby. Pokud zapáchá, šetrně ji vyperte. Bude mít dostatek času, aby řádně proschnula.

Sepište si seznam všeho, co vám chybí, a vydejte se na nákup do obchodu s rybářskými potřebami. Nebo si ušetřete práci a objednejte si vybavení po internetu. Před začátkem sezóny jsou výrazné slevy a při objednávce za vyšší cenu máte dopravu zdarma. Samozřejmě je důležité kupovat od ověřených prodejců se zárukou, takovým je například internetový obchod rybina.cz.

Předchozí článekKontaktní striptýz Brno: Zpestřete dámskou či pánskou rozlučku se svobodou
Další článekPetitjean Ferrari Collection: Aukce v Paříži